Chceš spřátelit ?? → PODMÍNKYToto je oznámení hlavně pro SB, jestli chtějí nadále mými SB zůstat, tak ať si mě přidají na mém druhém blogu, protože tady už mě prakticky nezastihnou.
Není to definitivní konec, rušit to tady nebudu, ale prostě se k blogu vrátím, až budou nějaké pořádné novinky. Takže zatím pauza :)

Květen 2010
Haifisch

29. května 2010 v 12:25 | Klaara |  Rammstein - download


Pussy live :))

24. května 2010 v 7:36 | Klaara |  R+ videa

Nejlepší je, jak Till začne strkat do Flakea a potom mu rozbije ty klávesy xD (je to v cca 2:31)

Vermillion

23. května 2010 v 19:45 | Klaara |  OFF Topic
Už jsou tam první články - dnes rozjíždím svůj nový blog
Dero zpívá Night Fever

20. května 2010 v 19:36 | Klaara |  OOMPH! videa


Fanoušek na přesdržku

19. května 2010 v 16:23 | Klaara |  Rammstein - fotky
........¨
... myslím že k tomu komentář psát ani nemusím ...


What the fuck !!??

17. května 2010 v 19:18 | Klaara |  Mein Teil
Čaute,

tak teďka jsem docela nehorázně naštvaná či co ... !! xD Heh mno ... tak koukám se na program Soniphere, tak Stone Sour - moji drahouši mají časovej program jenom na necelou hodinu a čtvrt, kdežto Metallica si to dává klíďo 2 hodiny a ještě ke všemu je zbytek kapel celkem na pikaču !! Nuže ...?? Začínám si tento naprosto parádní fesťák rozmejšlet, páč nehodlám utrácet 2 a půl tisíce za hodinu a čtvrt hudebního transu !! xD To mi neřikejte ani ze srandy, že jenom kvůli tomuhle drahouše neuvidim !! Krávovina nad entou !!! Motherfuckers !!!!!!

Jináč taky novinka z mýho života - celkem pro zasmání (alespoň mě): Ode dneška mám zakázanej jakejkoliv alkohol, kvůli jaterní dietě ... no to bude peklo až budu v našem baru, kde to každej víkend snášim jenom díky dostatečnýmu alkoholovýmu opojení, cumlat celej večer matonku xD Alespoň ušetřim .. za chlast ... A za ten Sonisphere taky či co nebo jak !!!

FUCK THAT SHIT !!!!

greetinx & hugs
Klaara

P. S. Jinak Vám moc děkuju za to, jak mě držíte v soutěži .. alespoň tam je mi Corey něco platnej !! xD


(o tomhle obojím si teď můžu nechat akorát zdát )

Finále SonZpěvák

14. května 2010 v 18:14 | Klaara |  Mimo téma
Ahojky,

tak díky Vám jsem se dostala do finále SonZpěvák .... mockrát Vám děkuji a byla bych moc ráda, kdyby jste Coreyho dostali až k vítězství ... :))

děkuju
= HIER =

greetinx + hugs
Klaara

Zase mi plaší myšlenky ...

12. května 2010 v 19:38 | Klaara |  Mein Teil
Zdravíčko,

jak jste si všimli, teď tady po většinu času spíš píšu hovadiny z mé rockově nabité hlavičky .. co se dát dělat, Rammstein, Oomph! ani Emigrate teď nějak nic nevyváděj, tak aby řeč nestála ... :))

Normálně se mi do hlavy dostal dneska zase jeden chytrej nápad ... Nějak pořád přemýšlím nad tím, že bych kámošovi prodala lístek na Green Day (ty Billy Talent mě taky docela odrazujou) a za příplatku bych si vyjela na Sonisphere festival ... Stone Sour (hlavně Coreyho) prostě musím vidět a Metallicu člověk taky nevidí každej den ... mno ještě uvidíme xD
Každopádně co mám jistě v plánu, jet na Říp fest, který je na konci srpna, protože tam hraje kapela KoRn a navíc tam pojedou i moje dvě spolužačky (kvůli Ozzymu). Ale jelikož teď moc penězma neoplývám a navíc mám teda v nevyplnitelném plánu i ten Sonisphere, tak musím počkat, až někdo hodí lupen na Říp fest na aukro nebo tak nějak a pak teprve budu kupovat. :)) Ježiši to bude mít máti zase radost xD
No nic, moji drazí, já ještě popřemýšlím co a jak a do konce týdne se k nějakýmu rozhodnutí snad dokopu ... (ty Stone Sour mě neskutečně lákají !!! xD )

greetinx & hugs
Klaara


My news

11. května 2010 v 20:49 | Klaara |  Mein Teil
Zdravíčko, přátelé ...

tak nějak na mě padla nálada, že bych vám tady i něco napsala z mého obyčejně rockového - rebelového života :))

Jak jste si možná všimli, vznikla tady nová rubrika s názvem Mein Teil, která bude něco jako můj deníček, či co ... xD No jinak sem nechci psát nic nějak závažnýho .. Praxe v Praze byla jedním slovem děs a hrůza. (na přání Ricky se k tomuto tématu ještě vrátím v jednom z dalších článků) Před praxi nebyl týden, abych neměla nalakovaný nehty - co týden, to skoro jiná barva a nehtů a mít při praxi nehty nenalakované mi přišlo více než nezvyklé, takže dnes jsem si celá šťastná opět lakovala nehty (tentokrát na červeno) .. pak se mám divit, že mě pořád bolí hlava xD
Ale abych v Praze nezůstala jenom u té hrůzy a děsu, udělala jsem si také menší radost a došla jsem se podívat do obchodu Nirvana. Tam mě zaujmula mikina Slipknot, na kterou jsem se hned slintavě dívala, ještě když byla o 200 levnější kvůli malému trhanci na rukávu. Při druhé návštěvě toho obchodu jsem už neváhala a mikinu jsem si koupila.


(já mám tedy nápis jen na pravém rukávu a ještě na zádech, jinak vypadá úplně stejně)

A za odměnu, že jsem praxi v Pyramidě přežila, jsem si včera koupila nový telefon - Nokii 5130.


Dala jsem za ní 2500,- takže teď jsem zase na chvíli bez peněz, ale z praxe by mi mělo přijít 2000,-  (i když za to, co jsem si tam vytrpěla, bych měla dostat tak minimálně 5000,- xD)

greetinx & hugs
Klaara

Alles Gute zum Geburtstag, Schneider !!

11. května 2010 v 16:49 | Klaara |  Rammstein
Oslavencem pro dnešní den je Christoph "Doom" Schneider, který dnes slaví své 44. narozeniny. 

........Zpráva pro Stone Sour FANS !! Vyrazíme na koncert?

8. května 2010 v 13:01 | Klaara |  Mimo téma
Zdarec,

tohle je zpráva a vlastně i dotaz pro fanoušky Stone Sour ... Tahle super kapela s Coreym Taylorem v čele bude vystupovat v Německu a to v termímech:

7. 6. Berlín
8. 6. Hamburg
16. 6. Wiesbaden

Cena vstupenky se pohybuje v přepočtu kolem 1200,- ale já osobně se nemám do Německa jak dostat, natož potom zpátky xD
A tak mě napadla stará známá agentura Ozzy a potkan. Ještě jsem jim o tomto návrhu nepsala, ale myslím si, že by za vstupenku, cestu tam a zpět chtěli asi tak 2300,-. Jenomže to by nás pro uskutečnění zájezdu muselo být minimálně 6. Já bych teda jela hned. Viděla bych to na toho 16. 6. Co na to vy? Kdyžtak si to dejte na blog, nebo to někam rozešlete, aby o tom vědělo co nejvíc lidí a já abych to co nejdříve zařídila. Vím že budou hrát i na Sonisphere Festivalu, ale já osobně Metallicu tolik neposlouchám a dávat takový nekřesťanský prachy kvůli jedné kapele fakt nebudu.  Peníze za ten zájezd jsou sice hezký, ale budou prázdniny a brigáda, tak si to zase vyděláte zpátky a upřímně - co bychom pro Coreyho live neudělali ... :))